head
 Sorty Čajů   Příprava       Účinky        Odkazy        Kniha       Tea Racer  
       Akce       
    Technika   
   Download   
  Fotogalerie   
Naše trasy


znak


jang jin


Tyto  stránky slouží jako pomoc při odhalování tajemství čaje, jeho účinků na těle i duchu a věcí s tím spojených. Tyto mé poznatky jsou moje vlastni a nemusí se shodovat s názory jiných lidí, větších čí menších znalců a odborníků . Předem říkám že mi je to úplně jedno! :-) Pokud by jste chtěli něco z toho co tu je uveřejnit, kontaktujte mě prosím.

Pro kontakt použijte tento mail

info@tea-earth.net


TOPlist
Jedna z mojich zálib jsou rychlé stroje...
Motorky jsou adrenalín, umění, styl a krása v jednom. Už jako malého kluka mě přitahovaly motorky co jezdily kolem našeho města a říkal sem si jednou až budu velký kluk jednu si koupím, a to tu nejlepší aspoň :-) tak se jednoho dne stalo a tak jako dříve jezdili princové, bojovníci a vůbec kdokoliv na koních tak dnes jezdí elita :-))) taky na koních. Sice těch koní tam máme víc ale taková je ta naše uchvátaná doba prostě!
about ja

Na motorce člověk zažívá neopakovatelné pocity! Kdo na tom neseděl nemá ani představu a  kdo to neřídil tak nemá ani potuchy. Je to velmi svobodná činnost, zažíváte pocity že právě vy co to řídíte jste pánem silnic "ne pirátem"! Jet jen tak krajinou pomalounku, vychutnávat si jízdu, slyšet ten vítr a cítit teplo nebo zimu, to v autě nezažijete.. v autě jste v kondomu, na motorce je to jiné. Ale když pak náhle zrychlíte ať už na letišti nebo na okruhu kde nic nehrozí, tak to je neuvěřitelná síla, máte problém se udržet, řidítek. Z 0 -100km/h za 2,9s je něco fantastického když
Formule 1 to umí za 3,5s ;-)
tyn round Conti
Každý má rád něco, někdo maximálku, někdo zatáčky, někdo kochačku, někdo blbne a jezdí po zadním nebo předním kole. Někdo rád jezdí bahnem někdo na ledě, jiný závodí, ale všechny nás spojuje ten stroj, motorka!
tandem
 Dále jsou tu lidé co tyto stroje řídí, jelikož je spojuje ten stroj, vždy je o čem povídat a je tu velká solidárnost, např. když jedete v autě a máte poruchu tak vám zastaví až po delší době někdo, někdy třeba po pár dnech :) ale motorkáři jsou trochu jiní, nejednou sem musel nouzově zastavit abych vykonal potřebu u lesíka a v tom slyším jak staví motorky a potřebuješ něco? :) no moje odpověď sem asi nepatří takže se citovat nebudu :-)))
Rád bych všem kdo na tenhle web zabloudí doporučil, zkuste si jízdu na motorce, než to odsoudíte a začnete na motorkáře a jejich stroje nadávat, možná změníte názor.
cb cb2

tea