head
 Sorty Čajů   Příprava       Účinky        Odkazy        Kniha       Tea Racer  
       Akce       
    Technika   
   Download   
  Fotogalerie   
Naše trasy


znak


jang jin


Tyto  stránky slouží jako pomoc při odhalování tajemství čaje, jeho účinků na těle i duchu a věcí s tím spojených. Tyto mé poznatky jsou moje vlastni a nemusí se shodovat s názory jiných lidí, větších čí menších znalců a odborníků . Předem říkám že mi je to úplně jedno! :-) Pokud by jste chtěli něco z toho co tu je uveřejnit, kontaktujte mě prosím.

Pro kontakt použijte tento mail

info@tea-earth.net


TOPlist
Naše trasy, výlety a únikovky. :-)
Zde naleznete, tipy na výlety, poznávací trasy a jiné typy na vyjžíďky. Je to převážně v našem jihočeském regionu, ale i jinde. K některým trasám je i komentář a fotografie. GPS občas v kapse, nebo mezi stromy nechytne signál a pak ukazuje rychlosti neuvěřitelné. :-) Vše co je nad 300 km/h je odchylka. Ale jinak se tomu dá věřit. :-) Není to nějaký závod nebo měřítko časů, nějaké trasy jsou jako výlet s přítelkami, jindy třeba za deště či mrazu. Je to taková inspirace pro bikery a bikerky. Je velká pravděpodobnost že se tu potkáme, tak mávejte a případně pokecáme někde při čajíku nebo kafíčku. Ať vám to jezdí!

Prachatický okruh. délka 104 km.
Naše velmi oblíbená trasa, kterou jsem objevil v rámci bloudění po Prachaticích. Trasa to je v skutku parádní, takže se velmi brzy proflákla, ale stojí za to. Je to trasa především pro adrenalínovou jízdu, ale s Volar na Horní Planou a do Českého Krumlova, je to při pohledu na Lipno i ideální k výletům a skupinovým projížďkám. Jeden čas jsme ji s Roadmagorem jezdili prakticky denně, že Jiříku?tea