head
 Sorty Čajů   Příprava       Účinky        Odkazy        Kniha       Tea Racer  
    Motorky    
   Kaligrafie   
   Top Secret  
     PC & IT    
   Fotografie  


znak


jang jin


Tyto  stránky slouží jako pomoc při odhalování tajemství čaje, jeho účinků na těle i duchu a věcí s tím spojených. Tyto mé poznatky jsou moje vlastni a nemusí se shodovat s názory jiných lidí, větších čí menších znalců a odborníků . Předem říkám že mi je to úplně jedno! :-) Pokud by jste chtěli něco z toho co tu je uveřejnit, kontaktujte mě prosím.

Pro kontakt použijte tento mail

info@tea-earth.net

TOPlistFotografie
    
Fotografie mě učarovala už od dětství, můj děda byl velmi dobrý fotograf, určitě tu někdy přibudou i jeho práce, jen co to naskenuji a nějak zpracuji. V této sekci budou nějaké moje fotečky co si myslím že stojí za uveřejnění, fotografování je tak obsáhlý koníček že by člověk mohl obětovat celý život jen jemu, já se tím zabývám jen okrajově, takže nehledejte žádnou profesionalitu nic takového ani podobného. Rád fotím přírodu, jako západy slunce, různé památky a hlavně akty. Ale potýkám se s velkým nedostatkem modelů, takže holky hlaste se a stavte se do fronty :-)))
Ono fotit lidi je velmi obtížné, snad každý ihned tvrdí  já nejsem fotogenickej...ono by se spíše dalo říci fotograf to neumí a bylo by to blíž pravdě!

foto

Galerie
Je to řazeno dle roků, klikněte na příslušný rok a rozbalí se celá  galerie.

2011
2010
2009
2008
2007
2006 a starší

foto


foto
tea