head
 Sorty Čajů   Příprava       Účinky        Odkazy        Kniha       Tea Racer  
    Motorky    
   Kaligrafie   
   Top Secret  
     PC & IT    
   Fotografie  


znak


jang jin


Tyto  stránky slouží jako pomoc při odhalování tajemství čaje, jeho účinků na těle i duchu a věcí s tím spojených. Tyto mé poznatky jsou moje vlastni a nemusí se shodovat s názory jiných lidí, větších čí menších znalců a odborníků . Předem říkám že mi je to úplně jedno! :-) Pokud by jste chtěli něco z toho co tu je uveřejnit, kontaktujte mě prosím.

Pro kontakt použijte tento mail

info@tea-earth.net
TOPlist


Počítače a  informační technologie.

Počítače mě zajímali od samého počátku už z dob ATARI 800 XE, taková složitější kalkulačka..
Potom tuning PC jako overclocking neboli přetaktování a mnoho dalšího :-) Sem tam vytvořím nějaké webovky a sestavím nějakou PC sestavu. Oprava a servis PC  a instalace. To je to co mě z části živí  a hodně baví.
Vytvořil jsem pár projektů jako třeba skiny na Sysmetrix, WinAmp a taky nějaké Themes na mobilní telefony, spořiče obrazovky, atd. Vše dostupné na diskusních fórech.


PC diskusní fóra
Navštěvuji hlavně dvě tyto diskusní fóra a jedno fórum o telefonech Apple, celkově mě zajímá vše kolem počítačů a věcí s tím spojených. Zejména video: zpracování, editace a konverze.PCtuning
PC tunig je diskusní fórum které se zabývá komplexně věcí kolem počítačů, webdesignu, audia videa, internetu apod. Působím zde jako moderátor a mohu vřele doporučit kdykoliv máte problém s PC :-)


PC tunigPCfórum
PC fórum je poměrně mladé fórum, jsem jeho spoluzakladatel  a působím v něm od samého počátku, je to slovenské fórum a má slušnou navštěvovanost. Kdyby jste měli nějaký problém s PC tak zkuste zavítat třeba i tam.

PC fórum
     

iPhone fórum
iPhone fórum je další moje zastávka v elektronickém světě. Moderuji toto velmi zajímavé a užitečné diskusní fórum o téměř dokonalém telefonu - chcete-li komunikátoru iPhone od firmy Apple. Pokud máte nějaký dotaz, nebo vás to jen zajímá, jste vítáni.

iphone

tea